Strona głównaTechnologiaSiwe włosy to dla ciebie problem? Wypróbuj preparat GR-7 Professional

Siwe włosy to dla ciebie problem? Wypróbuj preparat GR-7 Professional

Siwizna potrafi być uciążliwa – walka z nią to prawdziwy koszmar. Z białymi pasmami włosów borykają się nie tylko osoby w podeszłym wieku, ale także młodzi ludzie, dla których bywa to czasem powodem do kompleksów. Jak walczyć z siwymi włosami, by skutecznie pozbyć się problemu? Najlepiej odrzucić chemię i radykalne środki i zwrócić swoją uwagę ku innowacyjnemu preparatowi o nazwie GR-7 Professional. Naturalna kuracja bez żadnych pigmentów? Sprawdźmy, jak to działa…

Dlaczego siwiejemy?

To pierwsza rzecz, jaką warto wiedzieć, gdy na głowie pojawią się siwe włosy. Dlaczego dotknęło to właśnie nas i to nie w tak podeszłym wieku? Odpowiedź leży w naszych genach – to właśnie tam zapisana jest informacja o ilości melaniny w naszym organizmie. Melanina bezpośrednio wpływa na pigmentację skóry i włosów, a jej zmniejszona ilość powoduje zmianę koloru włosa na niepożądany. Czy od siwizny nie ma ucieczki? Genów nie da się oszukać, jeśli nasi przodkowie wykazywali tendencję do przedwczesnego siwienia, to istnieje spore ryzyko, że także my będziemy borykać się z podobnym problemem za młodu.

To jednak nie jedyna przyczyna szybkiego siwienia wśród mężczyzn i kobiet. Kolejnym problemem, związanym z syntezą melaniny, jest nieodpowiednia higiena życia. Co to oznacza? Przede wszystkim choroby cywilizacyjne i problemy współczesnej cywilizacji: nieodpowiednia dieta, mało snu, trwały stres, nałogi itd. W dłuższej perspektywie przekłada się to również na zwiększoną ilość siwych włosów na głowie.

GR-7 Professional – odwróć siwienie włosów bez koloryzacji!

Środek do „odwracania siwienia” to potwierdzony badaniami preparat ziołowy. Jego funkcją jest odpowiednie odżywienie skóry głowy, dzięki czemu aktywniejsza staje się synteza melaniny w tym obszarze i włosy odzyskują pierwotny kolor. Jest to naturalna alternatywa dla nieskutecznej i szkodliwej dla włosów koloryzacji. Efekty? GR-7 Professional wcierany raz lub dwa razy dziennie potrafi wykazać wyraźne efekty już po 7 dniach, a cała kuracja potrafi zamknąć się w miesiącu. Przez ten czas, dzięki skutecznemu preparatowi GR-7 Twoje siwe włosy odzyskają pierwotny kolor!

Fot. Efekty stosowania preparatu GR-7 na siwe włosy

GR-7 Professional zostało przebadane przez międzynarodową jednostkę badawczą, w trakcie testów wykazano pozytywne zmiany w kolorze włosów u wszystkich badanych, jednocześnie żaden z nich nie odnotował skutków ubocznych. Trzeba jednak zaznaczyć, że w trakcie kuracji GR-7 Professional, pacjenci mogą odczuwać pewien dyskomfort, gdyż nie zaleca się przez pierwsze kilka dni mycia i suszenia głowy. Trzeba także odstawić używki, takie jak kawa, papierosy czy alkohol. Z GR-7 Professional szanse na zwyciężenie przedwczesnych oznak siwienia rosną w oczach. Polecamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read