Strona głównaTechnologiaSprawdź czy nie jesteś na podsłuchu

Sprawdź czy nie jesteś na podsłuchu

Masz podejrzenia, że w twoim bliskim otoczeniu może znajdować się podsłuch? Chcesz sprawdzić swojego pracodawcę, czy nie próbuje uzyskać informacji na temat tego o czym rozmawiają jego pracownicy, w nie do końca legalny sposób? Czy może jesteś właścicielem firmy, który obawia się nieuczciwej konkurencji? Przestań się martwić. Zobacz nasza ofertę urządzeń, pozwalających w dyskretny sposób stwierdzić czy nie jesteś podsłuchiwany!

Każdemu według potrzeb

Istnieje wiele rodzajów tańszych i droższych urządzeń do wykrywania podsłuchów. Jak wybrać te właściwe? Jeżeli nabierzemy podejrzeń, że ktoś może mieć dostęp do naszych poufnych informacji – należy zacząć działać. Podstawowym krokiem jest dyskrecja i przezorność. Często nieuczciwa konkurencja pod pozorem wysyłania nam prezentów, może umieścić w nich nadajniki, które będą przekazywały rozmowy toczące się w naszej firmie. Istnieje szerokie spektrum urządzeń, które pomogą nam sprawdzić czy w naszym bezpośrednim otoczeniu ktoś nie próbuje nas podsłuchać. Jak nie stracić prywatności?

Podstawowe wykrywacze sygnału dla początkujących

Najczęściej, urządzenia podsłuchujące, transmitują dane za pośrednictwem fal radiowych. Najprostszy wykrywacz powinien poradzić sobie z ich namierzeniem, nie poda nam jednak bardziej szczegółowych informacji. Niestety, trzeba bardzo uważać ponieważ w dzisiejszych czasach takie fale są emitowane również przez inne urządzenia elektryczne. Dlatego jeżeli w pomieszczeniu, które będziemy sprawdzać jest ich dużo – warto zainwestować w nieco lepszy sprzęt. Dopłacając kilkaset złotych będziemy w stanie znaleźć sprzęt wyposażony w filtry, dzięki którym nie będzie on odczytywał sygnałów wysyłanych przez urządzenia codziennego użytku.

Profesjonalne wykrywacze dla zdeterminowanych

Bardziej zaawansowane wykrywacze nadajników i podsłuchów, oprócz odczytania sygnału analogowego, są wyczulone również na sygnały cyfrowe – to ważne, ponieważ coraz więcej urządzeń podsłuchowych opiera się właśnie na tej technologii. Wśród wykrywaczy, możemy znaleźć zaawanasowane detektory wielokanałowe, które pozwolą na śledzenie nie tylko jednego rodzaju sygnału w danym pomieszczeniu. Ciekawostką jest, że dzięki nim możemy również lokalizować telefony komórkowe.

Dostosuj jakość sprzętu do swoich potrzeb

Im więcej pieniędzy jesteśmy skłonni zainwestować w wykrywacz podsłuchu, tym lepszy i bardziej zaawansowany technologicznie sprzęt otrzymamy. Jeżeli zależy nam na precyzyjnym określeniu ilości i umiejscowienia nadajników, których obecność podejrzewamy w naszym otoczeniu – warto wybrać urządzenia, pozwalające na bardziej precyzyjne określenie odczytywanych sygnałów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Must Read