Jakie oprogramowanie sklepu internetowego wybrać?

Każdy sklep musi posiadać odpowiednie oprogramowanie, dzięki któremu możliwa będzie sprzedaż. Jego wybór powinien opierać się na indywidualnych potrzebach i oczekiwaniach przyszłych użytkowników, a to wymaga dokładnej analizy rynku i przygotowania dobrze przemyślanego biznesplanu. Jeśli ktoś dopiero co rozkręca biznes i nie dysponuje dużym kapitałem na start, to z całą pewnością nie powinien decydować się na oprogramowanie dedykowane, które będzie sporym obciążeniem dla budżetu. Chociaż w Sieci dostępne są także darmowe oprogramowania, to jednak takie rozwiązanie przeznaczone jest tylko dla konkretnych osób, którym dobrze znany jest świat informatyczny. Coraz więcej zwolenników ma model SaaS, gdzie założyć sklep internetowy można szybko i tanio.

Jeśli nie oprogramowanie dedykowane to jakie?

Wielu przedsiębiorców zastanawia się nad tym, jak założyć sklep internetowy i to bez konieczności nadwyrężania budżetu i czekania na niego całymi miesiącami. Jest to jak najbardziej możliwe do osiągnięcia, decydując się na oprogramowanie typu open source lub w modelu abonamentowym. Oba rozwiązania mają swoje plusy i minusy, ale bez wątpienia więcej korzyści daje sklep w modelu SaaS. Darmowe oprogramowanie open source wymaga opłacania serwera i umieszczenia na nim plików. Ponadto sklep trzeba zainstalować i dopasować do swoich wymagań. Jeśli ktoś nie potrafi samodzielnie modyfikować oprogramowania, to będzie musiał poświecić niemałe kwoty na usługi informatyczne. Kolejną kwestią jest aktualizacja oprogramowania, którą również trzeba zająć się we własnym zakresie, a to niestety może wiązać się z koniecznością wydania sporej sumy pieniędzy. Ponadto takie oprogramowanie jest powszechnie dostępne i korzysta z niego wiele innych sklepów. Trudno jest wobec tego się wyróżnić z tłumu.

Cenione przez klientów oprogramowanie sklepu internetowego Sky-Shop.pl

Platforma Sky-Shop.pl (https://www.sky-shop.pl) umożliwia założenie własnego sklepu internetowego w kilka sekund, który można za pomocą kilka kliknięć myszką komputerową zintegrować z setkami hurtowni online, paczkomatami, systemami płatności oraz z kurierami i nawet z Allegro. Dzięki modelowi dropshipping możliwe jest szybkie pobieranie produktów i aktualizowanie stanów magazynowych. Do dyspozycji mamy darmową grafikę RWD i możliwość dowolnej edycji wyglądu swojego sklepu online (kliknij aby dowiedzieć się więcej!). Jak wiadomo, dobrze zaprojektowany i zoptymalizowany pod kątem SEO e-sklep jest kluczem do sukcesu, a to właśnie zapewnia platforma Sky-Shop.pl. Witryna nie tylko ładnie wygląda i zachęca potencjalnego klienta do zapoznania się z ofertą, ale również jest przejrzysta, a proces zakupów prosty i intuicyjny. Internauci bardzo cenią sobie takie rozwiązania.

Na korzyść oprogramowania w modelu SaaS na platformie Sky-Shop.pl przemawia także to, że można liczyć na fachowe wsparcie techniczne. Tego typu usługi są wliczone w cenę abonamentu. Pomoc techniczna jest zatem w pełni darmowa, a konsultanci dostępni są pod telefonem i można się z nim skontaktować również mailowo. Dostępna jest nawet linia awaryjna, która działa poza godzinami pracy, dzięki czemu jakiekolwiek problemy z funkcjonalnością strony zostają bardzo szybko rozwiązane. Zaletami oprogramowania sky-shop.pl są możliwość korzystania z zaawansowanych narzędzi SEO/SEM, intuicyjne zarządzanie, możliwość sprzedawania w wielu krajach dzięki obsłudze różnych walut i języków oraz pełny dostęp do raportów i statystyk pomocnych w optymalizacji biznesu. Ta innowacyjna platforma umożliwia nawet drukowanie paragonów na drukarkach fiskalnych, a wszystko to dzięki specjalnej aplikacji. Paragony można drukować bezpośrednio z panelu administracyjnego. Z całą pewnością warto wypróbować sklep w modelu SaaS, gdyż możliwe jest przetestowanie go za dramo i bez jakichkolwiek zobowiązań przez aż czternaście dni, a jego założenie zajmuje kilkanaście sekund.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here